Bezpečnostný monitoring

s IBM Security QRADAR a IBM Security Guardium.

Domov  ──  Riešenia  ──  Bezpečnostný monitoring

Bezpečnostný monitoring s IBM Security QRADAR
a IBM Security Guardium

Poskytujeme špecializované monitorovanie na ochranu vašej infraštruktúry a aplikácií pred kybernetickými hrozbami, čím šetríme váš čas a náklady.

Náš tím ho implementuje od roku 2013 a máme za sebou veľké a komplexné projekty pre automobilový sektor, bankový sektor a verejnú správu.

Sme hrdým platinovým partnerom IBM.

Prečo si vybrať naše riešenie?

Detekcia do 5 minút
Rýchlo vás upozorníme na útok a spoločne nastavíme nápravné opatrenia. Navyše vám poskytneme podrobné správy o zistenom incidente, vďaka čomu budete môcť lepšie pochopiť bezpečnostné hrozby a reagovať na ne.
Zabezpečenie 24/7/365
Prevádzkujeme nepretržitú službu monitorovania bezpečnostných udalostí (SIEM) a bezpečnostné operačné centrum (SOC).
Predpovede a aktualizácie
Útoky dokážeme predvídať ešte predtým, ako sa stanú, čím vám ušetríme čas a náklady na ich riešenie. Navyše pravidelne aktualizujeme vaše bezpečnostné systémy, aby ste boli o krok vpred pred hrozbami.
Tím expertov vo viac ako 45 krajinách
Máme certifikovaný tím na celom svete. V Slovenskej republike používame bezpečnostný monitorovací softvér IBM Security QRadar a SPLUNK.

IBM QRADAR

IBM Security QRadar je špičkou v oblasti nástrojov na správu bezpečnostných incidentov (SIEM). Tento výkonný nástroj je navrhnutý tak, aby poskytoval komplexné monitorovanie, detekciu a reakciu na bezpečnostné incidenty. QRadar implementujeme od roku 2013 v rôznych odvetviach, či už ide o automobilový priemysel, bankovníctvo alebo verejný sektor.

IBM Guardium

IBM Security Guardium je popredné podnikové riešenie určené na ochranu citlivých údajov. Guardium ponúka spoľahlivú ochranu, či už v tradičnom lokálnom alebo cloudovom prostredí. V spoločnosti Eviden máme rozsiahle skúsenosti s nasadzovaním tohto nástroja pre komerčný sektor aj verejnú správu. Je ideálny pre organizácie, ktoré spravujú veľké množstvo citlivých údajov a chcú ich nielen monitorovať, ale najmä účinne chrániť.

Postup

talk
1
Nezáväzná konzultácia
Po prvom kontakte vás budú naši odborníci kontaktovať, aby zistili vaše konkrétne potreby a ponúkli vám bezplatnú úvodnú konzultáciu. V tejto fáze vám poradíme, ako ďalej postupovať.
ruler
2
Analýza na mieru a cenová ponuka
Zanalyzujeme súčasný stav vašich systémov a na základe toho pripravíme návrh riešenia na mieru. Zohľadníme všetky vaše požiadavky a budeme sa snažiť ponúknuť vám optimálne riešenie.
arrow-up
3
Implementácia
Po schválení návrhu začneme vybrané riešenie implementovať. Počas tohto procesu s vami bude náš tím v pravidelnom kontakte.
magnifer
4
Pravidelné monitorovanie
Naša spolupráca sa nekončí po úspešnej implementácii. Budeme pravidelne monitorovať vaše systémy, analyzovať bezpečnostné hrozby a navrhovať nápravné opatrenia.

Čo nás robí jedinečnými

Lídri v oblasti digitálnej transformácie
Máme dlhoročné skúsenosti a monitorovaním bezpečnosti sa zaoberáme už viac ako 12 rokov. Sme držiteľmi certifikátov ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000, čo potvrdzuje našu odbornosť.
Všetko pre bezpečnosť pod jednou strechou
Komplexné bezpečnostné riešenia od infraštruktúry, kybernetickej bezpečnosti, implementácie až po podporu.
Globálny expert
S viac ako 57 000 odborníkmi na celom svete, prítomnosťou vo viac ako 45 krajinách a 16 vlastnými SOC centrami sme popredným poskytovateľom riešení kybernetickej bezpečnosti.
Nepretržitá podpora v slovenčine
Naša lokalizovaná podpora v slovenskom jazyku vám zaručuje, že máte vždy k dispozícii odborníka, ktorý rozumie vašim potrebám a dokáže vám pomôcť v jazyku, ktorému rozumiete.

Naši partneri

Ocenenia a certifikácie

Podpora prevádzky počas koronakrízy
Najlepší parter v predaji HPE strategických riešení 2020
Partner roka v predaji HPE GreenLake riešení za finančný rok 2023
Prémiový partner spoločnosti Red Hat
Servisný partner roka 2018
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (3. miesto)
Ocenenie Great Place to Work
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (2. miesto)
Rise with SAP
SAP Platinum Partner
SAP Awards for Partner Excellence
SAP Certified Partner
Center of Expertise