Digital Guardian DLP - ochrana pred únikom údajov

Hľadáte spoľahlivého partnera na ochranu vašich citlivých údajov? Ponúkame vám robustné a spoľahlivé riešenie Digital Guardian na prevenciu straty údajov od spoločnosti IBM, ktoré pokrýva širokú škálu operačných systémov a všetky potenciálne zdroje úniku informácií z vašej organizácie. Riešenie pokryje najširší možný rozsah potenciálnych zdrojov úniku údajov. Teda typicky koncové body, mobilné zariadenia a aplikácie komunikujúce s prostredím mimo chránenej organizácie (webové aplikácie, IM messengery, atď.).

Domov  ──  Riešenia  ──  DLP – ochrana pred únikom údajov

Prečo si vybrať naše riešenie?

Komplexne na mieru
Riešenia Digital Guardian DLP sú šité na mieru a komplexné - od analýzy cez návrh a implementáciu až po zabezpečenie bezproblémovej a spoľahlivej prevádzky.
Viac ako 20 rokov skúseností
Počítačovou bezpečnosťou a ochranou údajov sa zaoberáme od roku 2000 - máme desaťročia skúseností v tejto oblasti a jedinečné know-how z implementácií po celom svete.
Kdekoľvek a kedykoľvek
Implementovali sme riešenia na prevenciu straty údajov pre veľké medzinárodné spoločnosti na celom svete - môžeme implementovať pre všetky vaše pobočky po celom svete.
Tím expertov vo viac ako 45 krajinách
Máme certifikovaný tím špičkových odborníkov po celom svete. Vďaka tomu sme 100% flexibilní a máme kapacitu dokončiť projekt v dohodnutom termíne.

Čo je DLP a ako vám môže pomôcť

DLP, Data Leakage Prevention, je nástroj na ochranu údajov, najmä pred únikom z chránenej organizácie. Zahŕňa rôzne mechanizmy, technológie a prvky, ktoré správne klasifikujú informácie organizácie a následne ich chránia pred úmyselným a neúmyselným únikom mimo organizácie, ale aj vo vnútri organizácie pred neoprávnenými používateľmi.

Okrem toho získate prehľad o tom, aké údaje opúšťajú prostredie organizácie - na základe toho Digital Guardian DLP zavedie systém obmedzení, ktoré zabránia neúmyselnému úniku údajov (napr. odoslanie pracovných dokumentov na súkromný e-mail), ako aj úmyselnému poškodeniu záujmov spoločnosti (napr. odoslanie ponúk konkurencii).

Komplexné riešenie DLP Digital Guardian

K ochrane pred stratou údajov pristupujeme komplexne, aby sme pokryli čo najširší rozsah potenciálnych únikov údajov. Od koncových bodov cez mobilné zariadenia až po aplikácie komunikujúce s prostrediami mimo chránenej organizácie.

Naše riešenie Digital Guardian DLP podporuje najširšiu škálu operačných systémov, čím zabezpečuje detekciu a monitorovanie čo najväčšieho počtu prvkov komunikujúcich s internetom. To vám dáva primeranú mieru istoty, že úniky dokumentov budú odhalené a zastavené včas, skôr ako vaša organizácia utrpí škody.

Kombináciou riešenia založeného na agentovi a detekčných sondách pokrýva Digital Guardian DLP statické údaje na úložných zariadeniach, ako aj údaje z rôznych komunikačných kanálov (MS Teams, e-mail atď.), pričom skúma aj vnútorné štruktúry údajov, takže systém ochrany údajov nemožno "oklamať" jednoduchým premenovaním citlivého súboru.

Postup

talk
1
Nezáväzná konzultácia
Po prvom kontakte vás budú naši odborníci kontaktovať, aby zistili vaše konkrétne potreby a ponúkli vám bezplatnú úvodnú konzultáciu. V tejto fáze vám poradíme, ako ďalej postupovať.
roadmap
2
Mapovanie a analýza
Analyzujeme súčasný stav vášho aplikačného prostredia a pripravíme možné scenáre, ktoré bude systém DLP spĺňať.
arrow-up
3
Implementácia
Nainštalujeme Digital Guardian DLP na vaše servery a koncové zariadenia a spustíme pilotný test, aby sme overili, či používatelia spĺňajú stanovené podmienky na prácu s dokumentmi.
magnifer
4
Pravidelné monitorovanie
Vyhodnotíme pilotné nasadenie a a spustíme ostrú prevádzku. Počas tohto obdobia budeme vykonávať pravidelné monitorovanie a postupne sprísňovať pravidlá na ochranu údajov pred únikom.

Prečo Eviden?

Lídri v oblasti digitálnej transformácie
Máme dlhoročné skúsenosti a monitorovaním bezpečnosti sa zaoberáme už viac ako 12 rokov. Sme držiteľmi certifikátov ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000, čo potvrdzuje našu odbornosť.
Všetko pre bezpečnosť pod jednou strechou
Komplexné bezpečnostné riešenia od infraštruktúry, kybernetickej bezpečnosti, implementácie až po podporu.
Globálny expert
S viac ako 57 000 odborníkmi na celom svete, prítomnosťou vo viac ako 45 krajinách a 16 vlastnými SOC centrami sme popredným poskytovateľom riešení kybernetickej bezpečnosti.
Nepretržitá podpora v slovenčine
Naša lokalizovaná podpora v slovenskom jazyku vám zaručuje, že máte vždy k dispozícii odborníka, ktorý rozumie vašim potrebám a dokáže vám pomôcť v jazyku, ktorému rozumiete.

Naši partneri

Ocenenia a certifikácie

Podpora prevádzky počas koronakrízy
Najlepší parter v predaji HPE strategických riešení 2020
Partner roka v predaji HPE GreenLake riešení za finančný rok 2023
Prémiový partner spoločnosti Red Hat
Servisný partner roka 2018
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (3. miesto)
Ocenenie Great Place to Work
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (2. miesto)
Rise with SAP
SAP Platinum Partner
SAP Awards for Partner Excellence
SAP Certified Partner
Center of Expertise