SIEM - IT bezpečnosť

Bezpečnostný systém SIEM na odhaľovanie kybernetických útokov a bezpečnostných udalostí na základe definovaných pravidiel a scenárov spoľahlivo určuje závažnosť incidentov a informuje bezpečnostné tímy o potrebe okamžitých riešení. Postaráme sa o bezchybnú implementáciu a následnú prevádzku SIEM riešenia IBM Security QRadar s garantovanou podporou výrobcu a zárukou dlhodobo udržateľného systému. Máme viac ako 12 rokov skúseností s IBM Security QRadar a garantujeme precízne nastavenie pravidiel a scenárov pre optimálnu prevádzku systému.

Domov  ──  Riešenia  ──  SIEM – IT bezpečnosť

Prečo si vybrať naše riešenie?

Pravidelná informovanosť
Pripravenosť na nové a vznikajúce bezpečnostné hrozby a riziká - získate pravidelné mesačné správy o nových funkciách, aktualizáciách a pláne produktov.
Špičkové riešenie
Po 12 rokoch vývoja SIEM je IBM Security QRadar jedným z najlepších dostupných riešení vo svojej kategórii - disponuje znalostnou základňou stoviek certifikovaných bezpečnostných expertov a širokou konektivitou.
Viac ako 12 rokov skúseností
IBM Security QRadar implementujeme už viac ako 12 rokov a máme jedinečné know-how v oblasti implementácie a prevádzky systému.
Zabezpečenie 24/7/365 
Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na základe zmlúv SLA dokážeme reagovať na incident do 15 minút. 

Čo je SIEM a ako vám pomôže

SIEM je špičkou medzi bezpečnostnými softvérmi - zahŕňa celý rad bezpečnostných služieb, aplikácií a prostriedkov, ako sú DLP, monitorovanie siete, PAM, IDM, EDR a mnoho ďalších funkcií.

SIEM poskytuje schopnosť zisťovať bezpečnostné udalosti a ich vzájomnú koreláciu. Na základe definovaných pravidiel alebo scenárov umožňuje prijať informované rozhodnutie, či prebieha hackerský útok alebo iný incident, ktorý je potrebné bezodkladne riešiť.

SIEM umožňuje vyšetrovanie zistených incidentov a poskytuje tzv. forenzné dôkazy potrebné na budúce zlepšenie bezpečnostných opatrení.

IBM Security QRadar je robustná a spoľahlivá platforma s možnosťou pripojenia ďalších systémov a aplikácií na komplexné a konsolidované monitorovanie bezpečnosti organizácie.

V čom je naše riešenie jedinečné?

Každá spoločnosť používa bezpečnostný nástroj, zvyčajne súbor nástrojov - antivírus, monitorovanie siete, EDR, DLP atď. Nami implementované riešenie IBM Security Qradar dokáže konsolidovať výstupy z týchto nástrojov do jednej monitorovacej platformy a v praxi zachytáva až desiatky incidentov denne v podobe prehľadného a jednotného spôsobu hlásenia bezpečnostných hrozieb a rizík.

Systém poskytuje jedinečnú kombináciu statického a dynamického monitorovania údajov a korelácie zdanlivo nesúvisiacich bezpečnostných udalostí, ktoré by samy o sebe nevzbudzovali veľké podozrenie, ale v kontexte môžu naznačovať prebiehajúci kybernetický útok, kompromitáciu používateľského účtu atď.

S implementáciou a prevádzkou IBM Security Qradar máme viac ako 12 rokov skúseností a zaručujeme precízne nastavenie pravidiel a scenárov pre optimálnu prevádzku systému.

Postup

talk
1
Nezáväzná konzultácia
Po prvom kontakte vás budú naši odborníci kontaktovať, aby zistili vaše konkrétne potreby a ponúkli vám bezplatnú úvodnú konzultáciu. V tejto fáze vám poradíme, ako ďalej postupovať.
roadmap
2
Mapovanie a analýza
Zanalyzujeme súčasný stav vašich monitorovacích nástrojov a pripravíme návrh na konsolidáciu.
arrow-up
3
Implementácia
IBM Security QRadar nasadíme v priebehu 3-6 mesiacov nad existujúcimi nástrojmi, ktoré nebudú nijako ovplyvnené.
magnifer
4
Pravidelné monitorovanie
Po sprevádzkovaní riešenia SIEM vykonáme dohodnuté čiastkové úpravy, napríklad zvýšime úroveň protokolovania alebo pridáme niektoré pravidlá detekcie.

Prečo Eviden?

Lídri v oblasti digitálnej transformácie
Máme dlhoročné skúsenosti a monitorovaním bezpečnosti sa zaoberáme už viac ako 12 rokov. Sme držiteľmi certifikátov ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000, čo potvrdzuje našu odbornosť.
Všetko pre bezpečnosť pod jednou strechou
Komplexné bezpečnostné riešenia od infraštruktúry, kybernetickej bezpečnosti, implementácie až po podporu.
Globálny expert
S viac ako 57 000 odborníkmi na celom svete, prítomnosťou vo viac ako 45 krajinách a 16 vlastnými SOC centrami sme popredným poskytovateľom riešení kybernetickej bezpečnosti.
Nepretržitá podpora v slovenčine
Naša lokalizovaná podpora v slovenskom jazyku vám zaručuje, že máte vždy k dispozícii odborníka, ktorý rozumie vašim potrebám a dokáže vám pomôcť v jazyku, ktorému rozumiete.

Naši partneri

Ocenenia a certifikácie

Podpora prevádzky počas koronakrízy
Najlepší parter v predaji HPE strategických riešení 2020
Partner roka v predaji HPE GreenLake riešení za finančný rok 2023
Prémiový partner spoločnosti Red Hat
Servisný partner roka 2018
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (3. miesto)
Ocenenie Great Place to Work
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (2. miesto)
Rise with SAP
SAP Platinum Partner
SAP Awards for Partner Excellence
SAP Certified Partner
Center of Expertise