Migrácia SAP

S prechodom na nový SAP by ste nemali váhať - spoľahnite sa na Eviden, skutočného experta na migráciu SAP.

Domov  ──  Riešenia  ──  Migrácia SAP

Migrácia na
ERP systém
SAP HANA

Staršie verzie systémov na plánovanie podnikových zdrojov od spoločnosti SAP na Slovensku stále využíva 850 firiem a úradov. Mnohé z nich netušia, že SAP s ich podporou končí v roku 2027. Naplánujte si prechod na ERP systémy novej generácie SAP S/4 HANA včas a začnite s migráciou vášho biznisu ešte dnes. Vyhnete sa tak časovému tlaku a dodatočným finančným nákladom.

Nový ERP systém je založený na in-memory platforme SAP HANA. Používateľom poskytuje intuitívnejšie a priateľskejšie prostredie SAP Fiori. Databáza SAP HANA umožňuje firmám pracovať s firemnými dátami jednoducho, rýchlejšie ich vyhodnocovať a prispôsobovať tak svoj biznis meniacemu sa trhu.

Spoločnosť Eviden je tým najspoľahlivejším partnerom, ktorý vás úspešne prevedie celým procesom. Na konci vás čaká odmena v podobe náskoku pred konkurenciou a efektívnejšieho riadenia vašej spoločnosti.

Čo získate s Eviden

Prechod na SAP HANA vám maximálne zjednodušíme.

V čom sme jedineční

Vďaka spolupráci s Eviden získate

Prihliadame na vaše biznisové potreby
SAP S/4HANA aplikačné prostredie pre vás navrhneme tak, aby zodpovedalo vašim špecifickým potrebám.
Pay-as-you-go model
Vďaka migrácii na nové ERP SAP znížite kapitálové výdavky a vaše náklady budete môcť sledovať na báze finančného modelu pay-as-you-go.
Unikátny balík služieb
Prinášame robustné zabezpečenie a ochranu dát v podobe balíka cloudových produktov a služieb. Poskytneme vám škálovateľné a flexibilné prostredie pripravené na všetky výzvy budúcnosti.
Prevedieme vás celou migráciou
Proces migrácie pre vás nastavíme na mieru a detailne vám predstavíme všetky kroky, ktoré musíte podniknúť na ceste k bezproblémovej transformácii na nový SAP.
Dôkladne zmapujeme vaše potreby
Pripravíme analýzu vašej spoločnosti vrátane jednotlivých oddelení a kľúčových pracovníkov. Následne tieto potreby a požiadavky porovnáme s reálnymi mantinelmi a stanovíme si, čo môžeme spoločne dosiahnuť.
Nastavíme roadmapu
Vysvetlíme vám, ako dlho by mala migrácia trvať, koľko vás bude stáť a ako ju budeme realizovať. Určíme rozdelenie celého procesu digitálnej transformácie na jednotlivé čiastkové projekty.
Testovanie a nasadenie nových aplikácií
Vytvoríme pre vás niekoľko verzií systému ešte pred samotným nasadením do prevádzky. Je to kľúčový predpoklad pre bezpečný a plynulý prechod.
End-to-end riešenie
Pomôžeme vám s výberom ideálnej platformy (cloud / hardware), zabezpečíme licencie s podporou požadovaných služieb a následne zastrešíme implementáciu s pravidelným supportom používaných aplikácií.

Ako prebieha migrácia

Naši partneri

Ocenenia a certifikácie

Podpora prevádzky počas koronakrízy
Najlepší parter v predaji HPE strategických riešení 2020
Prémiový partner spoločnosti Red Hat
Servisný partner roka 2018
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (3. miesto)
Ocenenie Great Place to Work
Rise with SAP
SAP Platinum Partner
SAP Awards for Partner Excellence
SAP Certified Partner
Center of Expertise