Penetračné testovanie

Potrebujete otestovať svoju webovú stránku, infraštruktúru, technológiu alebo softvér, ktorý čelí neustálym útokom v online svete? Pomocou penetračného testovania overíme odolnosť vašej organizácie voči kybernetickým hrozbám, aby ste v budúcnosti nemuseli riešiť náklady a únik údajov spojené s útokom. Máme jeden z najväčších tímov odborníkov v Európe a špecialistov na konkrétne odvetvia (bankovníctvo, automobilový priemysel atď.), takže dokážeme navrhnúť a vykonať penetračné testy presne podľa vašich potrieb.

Domov  ──  Riešenia  ──  Penetračné testovanie

Prečo si vybrať naše riešenie?

Pentesty a neinvazívne testy na mieru
Rozsah a harmonogram pentestov alebo neinvazívnych testov môžeme prispôsobiť vašej spoločnosti. Vykonáme test, jasne vysvetlíme výsledky a odporučíme konkrétne riešenia.
Viac ako 12 rokov skúseností
Naša spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov a v oblasti kybernetickej a informačnej bezpečnosti sa pohybujeme už viac ako 12 rokov.
Spoločné know-how viac ako 1200 odborníkov
Vďaka našim skúsenostiam a expertom už dobre poznáme metódy útočníkov, takže dokážeme rýchlo pripraviť penetračné testy, zamerať sa na najzraniteľnejšie miesta a otestovať najnovšie technológie.
Najväčší tím pentestov v Európe
Máme jeden z najväčších pentestových tímov v Európe a špecialistov pre rôzne odvetvia (automobilový priemysel, bankovníctvo, atď.) vo viac ako 45 krajinách.

Chráňte svoju firmu pred kybernetickými útokmi, kým je ešte čas

Cieľom penetračného testovania je otestovať odolnosť vašej organizácie simuláciou hackerských útokov (etický hacking). A práve my budeme hrať úlohu etického hackera.

Pomocou rôznych techník, softvéru a predovšetkým nášho know-how a skúseností preskúmame bezpečnosť infraštruktúry, webových aplikácií alebo aj nových technológií, aby sme odhalili potenciálne kybernetické riziká a zraniteľnosti.

Otestujeme čokoľvek - bez ohľadu na to, či testovaný produkt používate už roky, alebo začínate nový projekt.

Máme celosvetové
know-how

S viac ako 1 200 odborníkmi pôsobiacimi vo viac ako 45 krajinách vám môžeme poskytnúť špecialistu pre vašu oblasť podnikania (bankovníctvo, zdravotníctvo, priemysel, logistika, atď.).

Ponúkame 3 typy testov:

  • WhiteBox - kompletné testovanie aplikácie vrátane bezpečnostnej analýzy zdrojového kódu so znalosťou prostredia alebo prihlasovacích údajov.
  • GreyBox - cielené testy založené na viacerých informáciách o skúmanom systéme a prostredí.
  • BlackBox - slepé testy bez znalosti cieľového prostredia.

Ak máte obavy z poškodenia údajov, vykonávame aj neinvazívne testy, ktoré iba mapujú cieľový systém. Vieme, aká dôležitá je dôvera na oboch stranách, preto s vami budeme v kontakte v každej fáze penetračného testovania.

Postup

talk
1
Nezáväzná konzultácia
Počas úvodného telefonátu alebo stretnutia s vami najprv prediskutujeme vaše potreby a vysvetlíme vám, čo penetračné testovanie zahŕňa.
ruler
2
Analýza a návrh na mieru
Analyzujeme súčasný stav, určíme rozsah testu a definujeme hranice a obmedzenia, ktoré musí pentestový tím rešpektovať.
arrow-up
3
Realizácia
Po schválení simulujeme rôzne útoky a scenáre. Penetračné testovanie prebieha 1-3 týždne, počas ktorých vás informujeme o stave jednotlivých krokov.
documents
4
Vyhodnotenie testu a jeho prezentácia
Na základe penetračného testu pripravíme hodnotiacu správu s identifikovanými nedostatkami. Výsledky vám predstavíme a navrhneme, ako situáciu riešiť.

Prečo Eviden?

Lídri v oblasti digitálnej transformácie
Máme dlhoročné skúsenosti a monitorovaním bezpečnosti sa zaoberáme už viac ako 12 rokov. Sme držiteľmi certifikátov ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000, čo potvrdzuje našu odbornosť.
Všetko pre bezpečnosť pod jednou strechou
Komplexné bezpečnostné riešenia od infraštruktúry, kybernetickej bezpečnosti, implementácie až po podporu.
Globálny expert
S viac ako 57 000 odborníkmi na celom svete, prítomnosťou vo viac ako 45 krajinách a 16 vlastnými SOC centrami sme popredným poskytovateľom riešení kybernetickej bezpečnosti.
Nepretržitá podpora v slovenčine
Naša lokalizovaná podpora v slovenskom jazyku vám zaručuje, že máte vždy k dispozícii odborníka, ktorý rozumie vašim potrebám a dokáže vám pomôcť v jazyku, ktorému rozumiete.

Naši partneri

Ocenenia a certifikácie

Podpora prevádzky počas koronakrízy
Najlepší parter v predaji HPE strategických riešení 2020
Partner roka v predaji HPE GreenLake riešení za finančný rok 2023
Prémiový partner spoločnosti Red Hat
Servisný partner roka 2018
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (3. miesto)
Ocenenie Great Place to Work
Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti (2. miesto)
Rise with SAP
SAP Platinum Partner
SAP Awards for Partner Excellence
SAP Certified Partner
Center of Expertise